instagram
fb
en

Pracownicy Ogrodu

Dyrektor


Zastępcy Dyrektora

Arkadiusz Nowak
z-ca dyr. ds. naukowych
tel. 22 648 38 56, wew. 150
a.nowak@obpan.pl

Beata Białobrzeska
z-ca dyrektora ds. adm.-techn.
tel. 22 754 26 10
b.bialobrzeska@obpan.pl

 

z-ca dyrektora ds. ogólnych

vakat


Zakład Oceny i Ochrony Różnorodności Roślin


kierownik Zakładu

vakat

 


Pracownia Banku Nasion

dr inż. Anna Rucińska
adiunkt, kierownik Pracowni
tel. 22 648 38 56, wewn. 239
a.rucinska@obpan.pl

mgr inż. Maciej Niedzielski
st. specjalista
tel. 22 648 38 56, wewn. 218
m.niedzielski@obpan.pl

mgr Adam Kapler
asystent
tel. 22 648 38 56, wewn. 218
a.kapler@obpan.pl

mgr inż. Maciej Niemczyk
asystent
tel. 22 648 38 56, wewn. 218
m.niemczyk@obpan.pl

mgr inż. Elżbieta Szalacha
biolog
tel. 22 648 38 56, wewn. 239
e.szalacha@obpan.pl

Małgorzata Zwierzyńska
technik
tel. 22 648 38 56, wewn. 235

prof. dr hab. Jerzy Puchalski 
ekspert merytoryczny projektu FlorIntegral
tel. 22 648 38 56, wewn. 224
j.puchalski@obpan.pl, bgpas@obpan.eu

 

 

Pracownia Genetyki i Zasobów Genowych Roślin

dr Wiesław Podyma
specjalista bad.-techn., kierownik Pracowni,
tel. 22 648 38 56, wewn. 220
w.podyma@obpan.pl

mgr inż. Konrad Woliński
biolog
tel. 22 648 38 56, wewn. 249
k.wolinski@obpan.pl

mgr inż. Małgorzata Paśnik
biolog
tel. 22 648 38 56, wewn. 249

Lidia Latoszek
laborant
tel. 22 648 38 56, wewn. 202


Pracownia Biologii Molekularnej Roślin

kierownik Pracowni

vacat

mgr inż. Małgorzata Targońska-Karasek
biolog
tel. 22 648 38 56, wewn. 239
m.targonska-karasek@obpan.pl

dr Maja Boczkowska
adiunkt
tel. 22 648 38 56, wew. 239
m.boczkowska@obpan.pl

 


Zakład Eksperymentalnej Biologii Roślin


kierownik Zakładu

vakat

 


Pracownia Biotechnologii Roślin

prof. dr hab. Anna Mikuła
kierownik Pracowni
tel. 22 648 38 56, wewn. 203, 236
a.mikula@obpan.pl

dr Karolina Tomiczak
adiunkt
tel. 22 648 38 56, wewn. 209, 236
k.tomiczak@obpan.pl

mgr Małgorzata Grzyb
asystent
tel. 22 648 38 56, wewn. 236
m.grzyb@obpan.pl

dr Lucyna Domżalska
adiunkt
tel. 22 648 38 56
l.domzalska@obpan.pl

mgr Wojciech Tomaszewicz
asystent
tel. 22 648 38 56, wewn. 236
w.tomaszewicz@obpan.pl

Pracownia Ekologii Roślin

dr hab. Wojciech Dmuchowski, prof. nadzw.
kierownik Pracowni
tel. 22 648 38 56, wewn. 230
w.dmuchowski@obpan.pl

mgr Tadeusz Kuc
st. specjalista
tel. 22 648 38 56, wewn. 231, 240
t.kuc@obpan.pl


Pracownia Struktury Roślin w Mikołowie

dr Paweł Kojs
specjalista badawczo-techniczny, dyrektor PAN OB-CZRB
tel. 32 322 62 44
p.kojs@obpan.pl

mgr inż. Katarzyna Galej-Ciwiś
biolog
tel. 32 322 62 44

mgr Jan Marcinkiewicz
biolog
tel. 22 648 38 56
j.marcinkiewicz@obpan.pl

mgr Adam Miodek
biolog

 

Zakład Kolekcji Botanicznych i Ogrodniczych

dr Artur Zagajewski
st. specjalista, kierownik Zespołu Kolekcji Roślin Ozdobnych i Kolekcji Roślin Klimatu Ciepłego
tel. 22 648 38 56, wewn. 243, 256
a.zagajewski@obpan.pl

dr inż. Marta Monder
specjalista badawczo-techniczny, kierownik Zespołu Kolekcji Dendrologicznych
tel. 22 648 38 56, wewn. 229
m.monder@obpan.pl

dr inż. Magdalena Świąder
st. specjalista
tel. 22 648 38 56, wewn. 214
m.swiader@obpan.pl

mgr inż. Agnieszka Kościelak
st. specjalista, kurator kolekcji dendrologicznej
tel. 22 648 38 56, wewn. 244
arboretum@obpan.pl

mgr inż. Marta Kamińska
specjalista
tel. 22 648 38 56, wew. 244
m.kaminska@obpan.pl

mgr inż. Antoni Krzyżewski
specjalista
tel. 22 648 38 56, wewn. 246
a.krzyzewski@obpan.pl

mgr inż. Jolanta Podlasiak
st. specjalista
tel. 22 648 38 56, wewn. 246
j.podlasiak@obpan.pl

mgr inż. Wiesław Gawryś
główny specjalista
tel. 22 648 38 56, wewn. 257
w.gawrys@obpan.pl

mgr inż. Anna Zaremba
specjalista
tel. 22 648 38 56, wewn. 228
pomologia@obpan.pl

Małgorzata Górecka
technik ogrodnik
tel.: 22 648 38 56, wewn. 227


Dział Edukacji i Informacji

Piotr Zakrzewski
kierownik działu
tel. 22 648 38 56, wewn. 265
p.zakrzewski@obpan.pl

Maciej Jabłoński
st. mistrz
tel. 22 648 38 56, wew. 156
m.jablonski@obpan.pl

Małgorzata Szymańczyk
tel. 22 648 38 56, wewn. 201
tel. 533 309 104
m.szymanczyk@obpan.pl

Anna Woźniak
specjalista ds. informacji i promocji
obsługa klientów komercyjnych
tel. 22 648 38 56, wewn. 260
tel. 723 615 000
a.wozniak@obpan.pl

Iwona Saporowska
telefonistka
tel. 22 648 38 56, wewn. 200
recepcja@obpan.pl

 

 


Dział Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych

Bożena Turowska
kierownik działu
tel. 22 648 38 56, wewn. 222
kadry@obpan.pl, b.turowska@obpan.pl

Damian Matynia
specjalista
tel. 22 648 38 56, wew. 151
d.matynia@obpan.pl

Magdalena Rusa
sam. referent
tel. 22 754 26 10
ob.sekr@obpan.pl

Anna Kosoń
sam. referent
tel. 22 648 38 56, wewn. 222
a.koson@obpan.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Beata Misczyńska
kierownik działu
tel. 22 648 38 56 w. 206
b.misczynska@obpan.pl

Ewa Prykiel
sam. księgowa
tel. 22 648 38 56, wewn. 211
e.prykiel@obpan.pl

Ewa Janowska
księgowa, kasjerka
tel. 22 648 38 56, wewn. 226
e.janowska@obpan.pl

 

Dział Administracyjny

Beata Białobrzeska
z-ca dyrektora ds. adm.-techn.
tel. 22 754 26 10
b.bialobrzeska@obpan.pl

Joanna Witkowska
kierownik działu
tel. 22 648 38 56, wewn. 212
adminob@obpan.pl

 

Paweł Hirsz
st. specjalista

Jerzy Krasnodębski
kier. magazynu, kierowca
tel. 22 648 38 56, wewn. 212

Michał Kopczyński
kierowca
tel. 22 648 38 56, wewn. 212

Paulina Maciejewska
prac. administracyjny
tel. 22 648 38 56, wewn. 212

Edyta Pakuła
prac. administracyjny
tel. 22 648 38 56, wewn. 212

Bożena Szymańska
prac. administracyjny
tel. 22 648 38 56, wewn. 212

Dział Urządzania Terenu i Konserwacji Zieleni

Zbigniew Gromadzki
kierownik działu
tel. 22 648 38 56, wewn. 210
z.gromadzki@obpan.pl

Olga Gaczkowska
specjalista ds. ochrony roślin
tel. 22 648 38 56, wewn. 221
o.gaczkowska@obpan.pl

Anna Gasek
technik ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 246

Ewa Napiórkowska
technik ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 227

Hanna Ranc
technik ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 204

Ryszard Rawski
technik ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 228
pomologia@obpan.pl

Krzysztof Szkopek
technik ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 244

Małgorzata Żywek
technik ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 225

Sylwia Bobowska
ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 225

Maria Kalińska
ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 225

Anna Lewandowska
ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 225

Barbara Molak
ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 225

Kamil Rawski
ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 258

Jarosław Sadownik
ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 258

Robert Sobol
ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 225

Renata Witczak
ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 225

Henryk Zajkowski
ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 258

Roman Zajkowski
ogrodnik
tel. 22 648 38 56, wewn. 258


Dział Warsztatów i Remontów

kierownik działu

vakat

Piotr Jankowski
stolarz
tel. 22 648 38 56, wewn. 245

Piotr Pakuła
pracownik gospodarczy
tel. 22 648 38 56 wew. 242

Marek Prudzyński
hydraulik
tel. 22 648 38 56, wewn. 247

Jacek Rawski
pracownik gospodarczy
tel. 22 648 38 56, wewn. 242

Jerzy Skonieczny
ślusarz konserw.
tel. 22 648 38 56, wewn. 245

Zbigniew Tokaj
elektromechanik
tel. 22 648 38 56, wewn. 245

 


Sekcja Głównego Energetyka

Zbigniew Reguła
st. mistrz elektromonter
tel. 22 648 38 56, wewn. 207
z.regula@obpan.pl

 

 

 

PLAN OGRODU    drukuj

Aby przejść do opisu wybranych kolekcji roślin, kliknij interesujący Cię obszar na planie.