instagram
fb

Dział Promocji i Informacji

kierownik

Małgorzata Szymańczyk
tel. 22 648 38 56 w. 154

e-mail m.szymanczyk@obpan.pl

 

INFORMACJA O OGRODZIE (CODZIENNIE 9.00-17.00)
697 318 219


GRUPY, REZERWACJA WYCIECZEK (CODZIENNIE 8.00-15.00)
723 615 000

 

 

Aleksandra Lewandowska
specjalista ds. informacji
tel. 22 648 38 56 w. 200
tel. 723 615 000
e-mail a.lewandowska@obpan.pl

Agnieszka Deluga
koordynator obsługi odwiedzających
tel. 22 648 38 56 w. 260
tel. 669 253 565
e-mail a.deluga@obpan.pl

 

Dominika Kupis
specjalista ds. obsługi odwiedzających
tel. 22 648 38 56 w. 262
e-mail d.kupis@obpan.pl

 

Iwona Saporowska
specjalista ds. informacji
tel. 22 648 38 56
e-mail i.saporowska@obpan.pl

 

Jarosław Deluga
social media menadżer, fotograf
tel. 22 648 38 56 w. 262
tel. 792 77 55 00
e-mail j.deluga@obpan.pl

 

Weronika Ratajska
plastyk, grafik
tel. 22 648 38 56
e-mail w.ratajska@obpan.pl

 

 

PLAN OGRODU    drukuj

Aby przejść do opisu wybranych kolekcji roślin, kliknij interesujący Cię obszar na planie.